ZIELONO MI…

Zielone ściany – ogrody wertykalne

Rośliny wespół w zespół ze stalą nierdzewną.

Nowy trend zarówno w kwestii dekoracji wnętrz jak również w eksponowaniu w nowoczesny sposób identyfikacji wizualnej firmy.
Zielone ściany to niezwykle estetyczny i nowatorski sposób dekoracji biura (lub przestrzeni mieszkalnej) łatwy w utrzymaniu i niezajmujący powierzchni użytkowej.
Poprawia jakość pracy ze względu na swoje biofiliczne właściwości miejsca pracy – polepsza klimat i jakość powietrza oraz pozwala na codzienny kontakt z naturą, którego tak nam wszystkim brakuje w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych.


Biophilic design pomaga w uzyskaniu większej wydajności i kreatywności w pracy dzięki harmonii z naturą jaką odczuwamy dzięki obecności roślin w miejscu pracy.
Jest też wdzięcznym tłem dla ekspozycji firmowego logo, które dzieki niemu nabiera bardziej pozytywnego przekazu i spojrzeniu na firmę z perspektywy miejsca przyjaznego zarówno dla klientów jaki pracowników.
Rośliny stosowane do budowy wertykalnych ogrodów są bardzo trwałe i nie wymagają nadmiernej pielęgnacji przez właściwe nawodnienie, a w przypadku roślin stabilizowanych ogranicza się to do minimum opieki przez długie lata.


Wyjątkowo elegancko wyglądają w tym zestawieniu loga ze stali nierdzewnej jako materiału szlachetnego i naturalnego, który przez swoje srebrzyste złote lub miedziane zabarwienie doskonale komponuje się ze wszystkimi odcieniami zieleni. Wygląd poprawiają też użyte sposoby podświetlenia od zewnętrznych reflektorów do efektu Halo.
Realizacje HB-Projekt dla HERBALIFE NUTRITION lub EUROCENTRUM (Warszawa) potwierdzają tylko te pozytywne oceny.